10-11 września 2016, Warszawa
Vapeshow Warsaw
  • doświadczonych i początkujących waperów;
  • producenci i dystrybutorzy produktów Vape;
  • właściciele Vape - sklepów i sklepów internetowych;
  • eksperci oceny i certyfikacji;
  • przedstawiciele branż pokrewnych: marketing, reklama, media.

Vape Expo Poland - międzynarodowa wystawa Vape - produktów, 

która zgromadziła najlepszych, innowacyjnych liderów branży oraz kluczowych przedstawicieli europejskiego vapingu.

Na VapeShow Warszaw można zapoznać się z istniejącym asortymentem na polskim rynku vapingu i uzyskać rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące prowadzenia biznesu.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją znajomość ze światem vape-u, to odwiedzenie vape fest warsaw — jest właściwą decyzją. Eksperci z branży chętnie podzielą się najważniejszymi informacjami i polecą zestaw startowy, który pasuje do twoich potrzeb. A doświadczonym wielbicielom smacznej pary zaproponują nowe technologiczne urządzenia i najsmaczniejsze ciecze pochodzące od światowych liderów i młodych firm.

Na stoiskach wystawców będziecie mogli przetestować najbardziej sensacyjne urządzenia i jako pierwsi spróbujecie nie tylko najsmaczniejsze płyny, ale również te, które nie są jeszcze dostępne dla publiczności.

W celu zadowolenia uczestników, producenci VapeShow Warsaw przygotowali ogromną pulę nagród, a organizatorzy - bogaty program.

W ramach VapeShow Poland odbędzie się branżowa konferencja, na której spotkają się czołowi eksperci branży, wiodący producenci, marketingowcy, prawnicy, eksperci z dziedziny promocji i ochrony zdrowia, przedstawiciele władz ustawodawczych i wykonawczych, w celu omówienia sposobów pokonywania istniejących przeszkód i ustalenia potencjału przemysłu.

VAPESHOW - to wielka szansa dla startupów do wyrażania siebie, a dla doświadczonych graczy - umożliwić zidentyfikowanie potrzeb odbiorców w Europie a także wzmocnienie swojej pozycji na vape - rynku.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania