Vape Expo Poland - wystawa nowoczesnych elektronicznych inhalatorów, komponentów, akcesoriów i płynów firm krajowych i międzynarodowych.

Na VapeShow Warsaw zbiorą się giganci i nowicjusze przemysłu, aby pokazać swoje osiągnięcia i przedstawić oferty swoich usług vape -społeczności.

Vape fest warsaw daje początkującym szansę na zapoznanie się ze światem vapingu a także osobiście można uzyskać wiarygodne informacje z pierwszej ręki. Dla doświadczonych vaperów - jest to okazja, aby przetestować fajne urządzenia, spróbować najnowsze i najbardziej niezwykłesmaki, jak również uzupełnić swoje zapasy rzadko spotykanymi egzemplarzami.

VapeShow Poland - specjalna okazja dla przedstawicieli biznesu na spotkanie z klientami, dokładniejsze poznanie ich potrzeby, oczekiwania i zwiększyć lojalność. Firmy będą mogły wykazać się pełną listą oferowanych towarów i usług oraz zdobyć najcenniejszą rzecz - natychmiastową reakcję konsumentów.

Organizatorzy przygotowali interesujący program, więc w ramach VAPESHOW będzie wiele rozrywek: warsztaty, bitwy, pokazy, konkursy i infosesje. Uczestników czeka morze prezentów, miła muzyka i przyjazna atmosfera.

VapeShow Warsaw - jednoczy wydarzenie dla miłośników pysznej pary, którzy chcą dowiedzieć się wszystkiego o nowinkach przemysłu jako pierwsi.

Program konferencji

10.00
Rejestracja
11.00
WSTĘP
11.15
Vape-produkty w Europie i na całym świecie: aktualne trendy i perspektywy na przyszłość
Olena Rogulis, Analityk w firmie Euromonitor International
 • wpływ Vape - produktów na konkurencyjny przemysl;
 • główne kanały dystrybucji;
 • zwiększenie ilości wielbicieli Vapingu; 
 • perspektywy na przyszłość.
12.45
Przegląd przyszłości przemysłu w warunkach kontrolowanych
David Attwood, Dyrektor analityki biznesowej i consultingu, ECigIntelligence

W swoim raporcie, David Attwood chce opisać obecną sytuację na rynku światowym i potencjalny wpływ na rozwój przepisów dyrektywy wyrobów tytoniowych (TPD) w Europie i Stanach Zjednoczonych. 

 

13.30
Przerwa
14.30
TPD: JAK ZMINIMALIZOWAĆ RYZYKO BIZNESOWE?
Estera Józefowicz, PR-manager eSmoking World, PR-dyrektor eSmoking Association
15.00
Prawda o Vapingu
Gregory Conley, Prezes American Vaping Association

Conley niedawno ukończył sześć-dniową wycieczkę do sześciu amerykańskich miast, w których powiedział prawdę o vapingu. Teraz jedzie z prezentacją do Warszawy. Podczas swojego przemówienia, ekspert przedstawi najważniejsze fakty, które trzeba znać stronnikam  Vapingu i właścicielom przedsiębiorstw do ochrony swoich produktów z prawnego punktu widzenia i udostępnić to.

10.00
Rejestracja
11.00
WSTĘP
11.15
E-liquidy i Vape analiza metodologii zgodnie z decyzją wykonawczą Komisji (UE) 2015/2183
dr inż Jacek Rajewski, Menedżer ds. Rozwoju, Spark-Lab
12.00
Parowniki elektroniczne: wyzwól kreatywność pomimo zakazów!
Justyna Wojtaszczyk, CEO KeyK Project Marketing&Media

W dobie coraz większych ograniczeń związanych z promocją parówników elektronicznych w Polsce niezbędnym staje się postawienie na nieszablonowe pomysły umożliwiające dotarcie z informacją do potencjalnych klientów. Nie będą to ani spoty telewizyjne czy radiowe ani reklama w gazetach. Portale internetowe też naszej reklamy nie opublikują. Jak więc się pokazać? Jak przyciągnąć do e-papierosów osoby w chwili obecnej palące papierosy tradycyjne? Jak wywołać buzz w mediach? Szukasz inspiracji? Zapraszam na prezentację  już 11 września.   

12.45
Import towarów z Chin w praktyce: jak pozyskać wiarygodnych dostawców, ograniczyć ryzyko transakcji i wprowadzić towar na krajowy rynek
Piotr Burzyński, Dyrektor Zarządzający firmy Importuj z Nami

Import jest złożonym procesem, którego skuteczne przeprowadzenie wymaga wiedzy i doświadczenia. Czynnikami ryzyka w transakcjach na rynku międzynarodowym są m.in.: odległość geograficzna, bariera językowa, różnice kulturowe oraz niedostateczna znajomość wymagań formalno-prawnych i kwestii organizacyjnych. W prezentacji przedstawione zostaną kluczowe aspekty związane z importem towarów z rynków azjatyckich.

13.30
Przerwa
14.30
Jak rozpocząć czy rozwijać swój Vape-biznes
Norm Bour, Założyciel/Prezes w VapeMentors

Chcesz uruchomić lub poprawić swój Vape-biznes? Jeśli chcesz otworzyć Vape-bar, uruchomić linię liquidów do wapowania, sklep internetowy oraz sprzedaż hurtową, Norm Bour - Pomoże ci!

VapeMentors jest pierwszej i największej Vape-firmą doradczą na świecie. Norm dzieli się swoją wiedzą na scenach całego świata.

15.15
KINOVAPING
PRZEGLĄD FILMÓW NA TEMAT KULTURY E-PALENIA.
Uczestnicy:
 • lidery branży i top firmy;
 • producenci i sprzedawcy Vape produktów;
 • eksperci w promowaniu Vape produktów;
 • eksperci w zakresie oceny jakości i certyfikacji.
Główne tematy:
 • marketing: jak przyciągnąć klientów i zdobyć ich zaufanie;
 • reklama w Internecie;
 • kwestie prawne;
 • co trzeba wiedzieć, otwierając Vape sklep lub sklep internetowy;
 • dobór sprzętu i oprogramowanie, poszukiwanie personelu;
 • perspektywy rynkowe Vapingu.
 • VAPE Workshop - dla tych, którzy są już w biznesie i chcą zwiększyć sprzedaż.