"To jest moje?", czyli jak wybrać elektroniczne papierosy

2016.12.07

Każdy początkujący lub nawet zaawansowany vaper po raz kolejny wdychając smaczną ciecz prędzej czy później zadaje pytanie: "Czy ja wykorzystuje najlepsze urządzenie ?" Jeśli ty też się zastanawiasz, to ten artykuł jest dla ciebie - tu pokażemy, jak wybrać elektroniczny papieros.

Czytelnicy tego artykułu wiedzą co to elektroniczny papieros. Jak go wybrać, wyjaśnijmy to. Najpierw trzeba zdecydować: smak czy power? Dobrym przekaźnikiem smaku są Drip-atomizery – one nie mają zbiornika, a ciecz leci bezpośrednio na knota. Ten system pozwala uzyskać najlepszy smak. Wadą urządzenia jest to, ze nie da się fizycznie od razu wlać dużo płynu, więc często trzeba uzupełniać go i stale dbać o niego - czyszcząc samo urządzenie. I jeśli zdecydujesz się na wybór elektronicznego papierosa według tej zasady, warto zwrócić uwagę na kompatybilność dripa z modami.

Jeśli u użytkownika jest potrzeba uwalniać duże kłęby pary, a nasycenie smakiem przy wyborze elektronicznego papierosa odchodzi na drugi plan, wtedy musi on skupić swoją uwagę na modach. Wpływ na ilość pary ma wytwarzana energia, a na nią z kolei - bateria. Najmocniejszy mody mogą wypuścić bardzo dużo pary - to varivatty i varivolty. Przy wyborze podobnego urządzenia należy zwrócić uwagę na maksymalną moc i minimalny opór, określony w opisie. Czym wyższa pierwsza wartość i niższa druga – tym więcej pary będzie przy wydechu.

Przed wyborem elektronicznego papierosa, nie zapominaj o osobistych preferencjach. Dobry gadżet powinien być wygodny i łatwy w obsłudze. Te cechy mają e-papierosy eGO - są zwarte, lekkie i po prostu piękne. Spójrzcie na eGo-C i Ecab od Joyetech - po prostu pasuje do preferencji.

Jeszcze wiele razy zadacie sobie pytanie, co to jest elektroniczny papieros i jak go wybrać, dlaczego Joyetech, a nie VGOD i co to jest w ogóle, zanim znajdziesz swój wlasny. Najważniejsze - nie poddawać się, trzeba stale monitorować temat który was interesuje, oczywiście vapować. Pamiętaj: kto szuka, zawsze znajdzie.