Jak przełączyć się na elektronicznych papierosów bez nikotyny

2016.12.05

Elektroniczny papieros bez nikotyny - papieros, który jest wypełniony cieczą w zerowym nikotyny. U osób nazywa nulevku. Skocz na nim stara numer przytłaczającą veyperov ponieważ elektroniczny papieros bez nikotyny - najbezpieczniejsze, jakie mogą się unosić. Jednakże, nie podaje się do siebie. Zobaczmy, dlaczego tak się dzieje i jak się w końcu dostać się do bezpiecznego veypinga.

Papierosy bez nikotyny mają wielką przewagę. Oni - tak Cap przebacz nam, że możemy wybrać na chleb - bez nikotyny. Twój układ nerwowy, co wpływa na przestają substancja poddawana ciągłym stresie, co wzmocni swoje zdrowie i zapewnić spokojne życie. Zatem elektroniczny papieros z zawartością nikotyny 0 - lepsze niż inne.

W przeciwnym razie nie nulevku różnią się od innych płynów. Kompozycja ma takie same: gliceryna, glikol propylenowy i środki aromatyzujące.

Jednak ci, którzy starają się przezwyciężyć uzależnienie od nikotyny, często skarżą się na całkowity brak smaku i aromatu płaskich papierosy bez nikotyny. Fakt, że długotrwałe narażenie na działanie nikotyny wpływa na receptory i może zmienić percepcję smaku. Jest to główny powód, dla którego wielu plażowiczów, którzy chcą, aby przejść do elektronicznych papierosów bez nikotyny i nie może zrobić.

Ale to jest faktycznie realizowane. Oto kilka wskazówek:

  • Zmniejszyć dawkę nikotyny w cieńsza stopniowo, zamiast od razu z 24 mg nikotyny / ml nikotyny 0;
  • Spróbuj sam smak nulevku, ale z różnych producentów: Preparat może być bardzo różna. W rezultacie, znajdziesz goo, który vkusoperedacha chcesz;
  • Skonsultować się z zaawansowaną veyperami o devaysa: Być może problem nie jest w płynie i samego urządzenia.

Wiele z nich przeżywa przejście do elektronicznych papierosów bez nikotyny na różne sposoby: jeśli veypera głównie psychologiczne uzależnienie od procesu parowania, jest mało prawdopodobne, aby zmienić wypowiedzenia.

Ci, którzy nigdy nie płynął, ale zdecydował się rozpocząć, jest wysoce zalecane, aby wznieść się wyjątkowo płynne elektroniczne papierosy bez nikotyny. Wtedy prawie nie wyrządzić szkody w organizmie, a także z vkusoperedachey będzie wszystko w porządku.

Idź do elektronicznego papierosa bez nikotyny - dostaniesz. Najedź szczęśliwy i bezpieczny!