Jak wybrać elektroniczny papieros, i nie przeliczyć się

2016.12.12

Jeśli to czytasz, to zapraszamy do świata pysznej pary i białych chmur! W artykule zostaną omówione tematy w jaki sposób wybrać początkującemu vaperowi elektroniczny papieros.

Ci, którzy wybierają elektroniczny papieros po raz pierwszy, najprawdopodobniej do końca nie wiedzą, co chcą otrzymać. I otrzymać od niego, oprócz zadowolenia, można dwie rzeczy: bogaty smak i dużo pary. Przed zakupem urządzenia trzeba zapoznać się z zasadami działania elektronicznego papierosa, aby wybrać odpowiedni. Wszystkie te szczegóły zostaną wyjaśnione w odpowiednim czasie, a nowicjuszowi najlepiej kierować się ceną urządzenia .

Proponujemy top-5 urządzeń dla tych, którzy dopiero poznają pojęcie elektroniczny papieros i chcą zrozumieć, jak wybrać odpowiedni. Są one posortowane według ceny - od stosunkowo niedrogich opcji do najdroższych.

  1. Zestaw startowy ijust 2 od firmy Eleaf. Zestaw zawiera atomizer, baterię i parownik. Wam trzeba kupić ciecz. Idealne do znajomości z vapingiem.
  2. Tesla Invader III – mocny boksmod o maksymalnej mocy 240 W pozwoli początkującemu od razu poczuć, co to jest power. Jego zaletą jest trzymanie ładunku elektrycznego przez dłuższy czas, podobnie do tych droższych markowych odpowiedników.
  3. Reulaux RX200S od Wismec - złoty środek w stosunku cena / jakość. Nie jest to najtańsza opcja, ale nie jest to również sprzęt z wyższej półki, która pozwala zrozumieć, co oznacza całodobowe vapowanie.
  4. Kanger Dripbox 160W od Kangertech — jeszcze jeden zestaw startowy. Zapoznaje vapera z pojęciem skvonkera, tzn. mechanicznego układu podania płynu. I z gęstą parą oczywiście.
  5. Reulaux DNA200 od Wismec - urządzenie z najwyższej półki z możliwością zmiany poziomu maksymalnego rozładowania baterii. W modie znajduje się bardzo mądra karta, która pomaga początkującemu od razu odkryć urok vapovania, dlatego to jest najdroższe urządzenie. Ale jest warte tego.

Każdemu, kto wybiera elektroniczny papieros, ta lista przyda się na pewno. Można ślepo zaufać zaleceniom, a można skonsultować się na temat każdego papierosa elektronicznego, aby wybrać opcję, która pasowała by do ciebie. Zdecyduj się i działaj.