Najlepsza elektroniczna grzałka do elektronicznego papierosa: porady, naprawy, cena

2016.12.30

Poczatkujący często mają do czynienia z problemem, gdy smak cieczy pogarsza się, i na przykład, zamiast ulubionej świeżej mięty lub dzikich jagód zaczyna odczuwać gorycz, a intensywność pary nie pozwala zaparować całą wolną przestrzeń. Ten problem powstaje przy nieprawidłowym wykorzystaniu atomizera, a dokładnie - grzałki elektronicznego papierosa. Ale po prostu dbać o niego to za mało. Musisz wiedzieć, jaka będzie najlepsza grzałka do elektronicznego papierosa z uwzględnieniem osobistych technik vapowania.

Grzałka do elektronicznego papierosa - to zwykła nichrom spirala, jak w każdym urządzeniu gospodarstwa domowego. Ona stale pracuje w cieczy i dlatego z czasem pokrywa się sadzą. Gromadzi się pomiędzy knotem a spirala stopniowo pokrywa się z płynu dostęp do grzejnika i grzałki do obsługi stanu unwetted niemożliwe. Dlatego występuje przegrzanie. Najlepszy nagrzewnica do elektronicznego papierosa - praca, dlatego ważne jest, aby uniknąć opróżniania zbiornika rozpylacza.

Teraz pomówmy o typach grzejników do elektronicznego papierosa. Są one wymienne, niewymienne i sprawne. Najnowsze już zatopiony w zapomnienie, serwisowany - dla profesjonalistów veyperov którzy są mało prawdopodobne, aby potrzebować porady i wymiana - są istotne. Oni również są podzielone na 3 rodzaje:

  1. BCC - dolna grzałka zastępczy. Jeden spiralne, ale doskonałe przenoszenie smaku i wytrzymałości.
  2. BDC - dwuniciowego nagrzewnicy. Równoległe połączenie spirali równomiernie rozłożyć obciążenie miodu (która jest wyraźnie wyższa niż w pierwszym przypadku) i masz dużo pary.
  3. BVC - grzałka z zamontowanym pionowo cewki. Najnowsze osiągnięcie. Mimo, że spirala jest tylko jeden, ale dzięki położeniu pionowym, zwiększa powierzchnię parowania. Stąd, jednolity strumień powietrza i większą trwałość.

Na podstawie tej klasyfikacji, łatwo jest określić, co jest dla Ciebie najlepszy e-nagrzewnica.

Naprawa ogrzewacza papierosa elektronicznego można zrobić samodzielnie, ale lepiej jest zwrócić się do pana, aby nie zaszkodzić sobie lub atomizera. Jeśli nie chcesz, aby naprawić, nowa nagrzewnica do e-papierosów można kupić na Allegro.

Grzejnik Cena papieros może być $ 4-20 - w zależności od rodzaju materiału, przy czym ilość spirale w opakowaniu i producenta.

I na koniec jeszcze jeden lifehack: podgrzewacz do elektronicznych papierosów zapewniają delikatny człowiek i długie życie, jeśli nie głębokiego wdechu i z krótką przerwą. Więc nie spieszyć się i wznieść się z przyjemnością!