Dlaczego z e-papierosem zdrowie jest w bezpieczeństwie

2016.12.23

Jeśliby wewnętrzne narządy mogły mówić, to one by zawołały: "Co ty robisz? Palenie a zdrowie - nie istnieć razem". Ale ciało milczy i tylko podaje niewielkie oznaki, że elektroniczny papieros i palenie mają wpływ na zdrowie. Popatrzmy na niektóre sygnały, wskazujące że już czas przejść na e-papieros, który jest prawie nieszkodliwy dla zdrowia.

Papierosy przede wszystkim wpływają na płuca. Jeżeli człowiek pali, w płuca zaczyna gromadzić się smoła, która w odpowiednim czasie będzie "prosić się" na zewnątrz. Ciężki kaszel i ból w klatce piersiowej - oznaki, że nadszedł czas, aby rzucić fajkę, a zdrowie odpowie nam z wdzięcznością. W szczególności podziękuje serce i narządy trawienne, ponieważ substancje chemiczne zawarte w papierosach przyspieszają bicie serca – pojawia się duszność, a produkty spalania powodują zapalenie żołądka i wrzody. Mrowienie w prawym boku podczas chodzenia - to wątroba, która odfiltrowuje "zanieczyszczoną" krew - kolejny znak, że nadszedł czas, aby rzucić palenie i zadbać o zdrowie.

Niestety, nie można po prostu wziąć i rzucić palenie, ponieważ ten zły nawyk również uzależnia psychicznie. Tu i przychodzą z pomocą elektroniczne papierosy, które mogą poprawić twoje zdrowie.

Do organizmu już nie będą przedostawać się wszystkie niebezpieczne substancje uwalniane podczas palenia! To prawie wszystko, co trzeba wiedzieć na temat wpływu e-papierosów na zdrowie.

Ze względu na to, że zasada działania elektronicznego papierosa jest zupełnie inna od zwykłego procesu palenia, eko papieros uwolni byłego palacza od duszności, oczyści płuca, doprowadzi do normalnego funkcjonowania serca.

Nie martw się, jeśli na początku będzie gorzej niż pod czas zwykłego palenia (nudności, zawroty głowy, kaszel, migrena) – to nie elektroniczny papieros, a adaptacja organizmu do nowych warunków "bez papierosowych" warunków. Innymi słowy, detoksykacja.

Negatywny wpływ e-papierosów na zdrowie jest możliwe tylko w razie jeśli masz indywidualną reakcję na tę lub inne aromatyzery, z których składa się płyn do elektronicznych papierosów. Pozostałe składniki (glicerol i glikol propylenowy) nie powodują reakcji alergicznej.

Zaszkodzić swemu zdrowiu elektronicznym papierosem można, jeśli używać go w sposób nieprawidłowy. Elektroniczny papieros – urządzenie, które nagrzewa się do ogromnych temperatur. Należy przestrzegać zasad bezpieczeństwa, żeby po prostu nie poparzyć się.

Sprawdź dane techniczne urządzenia. Działa od akumulatora, który należy pilnować .

Pamiętaj: najlepszy przyjaciel zdrowia - sam człowiek. Nie odkładaj wizyty do lekarza, jeśli zdrowie pogorszyło się gwałtownie, a jeszcze lepiej - regularnie odwiedzaj go. Wtedy, ryzyko związane z e-papierosem można zminimalizować.