Najlepsze płyny ze smakiem tytoniu dla palaczy

2016.12.16

Popularność elektronicznych papierosów rośnie z godziny na godzinę. Najwięcej używają je ci, którzy zdecydowali się rzucić palenie. Ze względu na to że od zapachu tytoniu ciężko się odzwyczaić, wśród płynów do elektronicznych papierosów duży popyt mają płyny z zapachem tytoniu, które przypominają papieros. Opowiemy o producentach, którzy produkują najlepsze płyny ze smakiem tytoniu.

Jednymi z najlepszych producentów płynów Premium (aka e-płyn) - są, oczywiście, amerykanie. Oni już od dawna posiadają obowiązkowe procedury standaryzacji i certyfikacji, które występują gwarancją jakości chemicznego składu cieczy. Dlatego najlepsze płyny, które zastępują papierosy, trzeba szukać tylko u nich.

Najlepsze smaki tytoniowe otwiera firma Cuttwood - wiodący producent płynów premium w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie. Tobacco Trail pby Cuttwood — to łagodny tytoń z przyjemnym posmakiem miodu. Kombinacja ta pomogła nie jednemu palaczowi zapomnieć o papierosach i przejść na jasną stronę pary.

Rywalizować z Cuttwood w liczbie osób którzy przeszli z palenia na vaping może tylko płyn VGOD Cubano. Smak prawdziwego kubańskiego cygara z kroplą odcieni wanilii na wydechu, którzy tylko podkreślają elegancję legendarnego kubańskiego tytoniu.

Jeśli nie ma potrzeby, aby podkreślać wszystkie uroki tytoniu, jeśli jesteś fanem naturalnego smaku papierosów, to twój wybór - The Boroughs by Diamond Vapor. "Tradycyjny tytoń" — właśnie tak opisuje ten smak producent. Nie mniej, nie więcej - tak to właśnie jest.

W przybliżeniu tak wygląda lista najlepszych e-płynów ze smakiem tytoniu na świecie. Znaleźć takie płyny do e-papierosów można na Allegro. Również tam można zapoznać się z innymi vape - wyrobami, w tym płynami ze smakiem tytoniu, które są podobne do papierosa. Udanego poszukiwania i miłego vapowania!