INFORMACJE ZWROTNE

Nikita Poliakow
"Technicznie rzecz biorąc, nie przyglądać się szczegółom, nie mam nic do zarzucenia, ale za mała była "strefa rekreacyjna"- przydałaby się wyposażona, duża weranda na zewnątrz. Zabrakło Amerykanów, producentów, obserwatorów itd. Ogólnie, jak na "trudne początki" bardzo dobrze, można było się spodziewać jak na pierwszy razy więcej niedociągnięć, ale ich nie było, pawilon na dobrym poziomie, można było poobserwować i zapoznać się z vapingiem, ale dla vaperów z doświadczeniem - trochę nudne. Ogólnie była to dobra platforma dla spotkania i komunikowania się dla vaperów ".
ALEXANDER PIESTRIAKOW
"Ogólnie impreza spodobała mi się, biorąc pod uwagę, że główną publicznością był segment masowy. Dobrze, że takie wystawy odbywają się tu, mam nadzieję, że następnym razem będzie więcej interesujących firm - na przykład z Malezji i Indonezji. Chciałbym zobaczyć również Amerykańskich modderów i obserwatorów".
ALEXANDER KOTIKOW
"Na początku pierwszego dnia, kiedy tylko wszedłem na sale, natychmiast zgubiłem się w tłumie ze względu na liczbę osób, które w tym uczestniczyły) Było bardzo miło widzieć ludzi, którzy wapują tak jak ja! Każdy miał swoje urządzenia: ktoś - eGo, a ktoś miał odważniejsze. Spróbowałem wiele różnych płynów. Niektóre wprowadzili mnie w zachwyt! Ponadto, nowe urządzenia takie jak aromamizer – jest dość ciekawą rzecz, której zakup planuje w przyszłości) Znajomość z nowymi zespołami, nowymi ludźmi. Wielu przybyło z daleka. Jak, na przykład, dziewczyna z Białorusi, która z odwagą mężczyzny postanowiła uczestniczyć w konkursie z surowymi facetami. Pokazała siebie, nie patrząc na to iż po raz pierwszy uczestniczyła w tego rodzaju przedsięwzięciu. To było bardzo fajne i przyjemne! Wielkie dzięki za tą imprezę, mam nadzieję, że odbędzie się jeszcze raz! P. S. Dziewczyno z Białorusi, spodobałaś mi się:)
SOROKIN EUGENIIJ
"W imieniu całego zespołu VapeRussia chciałbym podziękować organizatorom VAPEXPO za zaufanie którym nas obdarzono, zaopatrzenie potrzebnymi zasobami. My z kolei, również staraliśmy się pomóc w organizowaniu i prowadzeniu wystawy i konkursu. Nie zobaczyłem dużych niedociągnięć podczas przeprowadzenia wystawy, konferencji, programów rozrywkowych. Ogólnie rzecz biorąc, imprezę oceniam na bardzo wysokim poziomie. Oczekujemy od organizatorów wystaw o podobnej skali masztabu i rozmachu . Dziękuję! "